Manga i Anime

Największe forum o Mangach i Anime!


#1 2009-04-14 18:43:43

Negai

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 18
Punktów :   

Pokemony- Fani przybywają!

Pamiętacie pewnie starą dobrą kreskówke mangową- Pokemon? Teraz istnieje już chyba 10 sezonów! Ostatnio zaczynam się tym interesować, bo coraz więcej ludzi ogląda tą kreskówke, robi o niej fora itp. Czyli poprostu stare dobre pokemonowe czasy się odnawiają Jak byłam mała, nie oglondałam zbytnio pokemonów bo po 1. Zbytnio tego nie rozumiałam a po 2. Często zapominałam na jakim programie to leci, o której godzince itp. Teraz prawie nic z tego nie pamiętam, ale dostałam w televizji nowe programy, a w dodatku w internecie znalazłam wszystkie sezony za fricko I teraz mam jedno zasadnicze pytanko- Najnowszy sezon jest to diament i perła tak? Bo czegoś nie rozumiem, na tej stronie jeden sezon o nazwie- Pokemon adve battle jest po angielsku, co by oznaczało że to najnowszy sezon ale coś mi się nie wydaje. Więc który z nich to najnowszy sezon. A tak aby nie zakładać nowego tematu, zapytam wprost- Jaki jest wasz ulubiony pokemon OPRÓCZ PIKACHU! Mój to (z tych początkowych) Chikoryta, jak widziałam w jednym odcinku jakie fajne ruchy ma itp, to aż się zadziwiłam A co do tych późniejszych to Gallade A wy?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rcteamlublin.pun.pl www.liga2009mro.pun.pl www.kkw29.pun.pl www.kraby.pun.pl www.psychoterapia.pun.pl